Aquadrom Most

  • Fyzická náročnost: Lehké
  • Časová náročnost: do 80 min
  • Občerstvení: Přímo v areálu je možnost stravování
  • Vhodné pro vozíčkáře: Ano

Aquadrom Most představuje komplexní možnost relaxace a sportovního vyžití pro širokou veřejnost. Parkování, bezbariérový přístup, nerezové bazény, vodní atrakce, příjemné teploty a čistota. Kromě plavání a vodních radovánek můžete využít i celou řadu wellness služeb.

Pokud si chcete vody užívat v létě i v zimě, je koupaliště v Mostě dalším zajímavým místem pro Vás. Aquadrom Most je  pro malé i velké. V provozu je  koupaliště s celoročním provozem, kde je Vám k dispozici plavecký, rekreační a dětský bazén nebo bazének pro batolata. Nechybí zde ani zábavné prvky jako tobogány, divoká řeka či sauna a solárium.


Tipy na výlet

Jezero Most vzniklo jako rekultivace hnědouhelného dolu. Jeho rozloha je 311 hektarů, na délku má 2.5 kilometrů, na šířku 1.5 kilometru a ve svém nejhlubším bodě má až...

Foto archiv kostel Most

Zejména v letních měsících je oblíbeným odpočinkovým a rekreačním místem vodní nádrž Matylda, nalézající se na severním okraji města Mostu. Nádrž leží pod dvěma...

Benedikt je uměle vytvořené jezero, vodní nádrž. Je rozdělená na dvě části. Nachází se v bezprostřední blízkosti města Mostu mezi městskými částmi Liščí vrch a Vtelno.